Skvělé počítačové hry

Euro Truck Simulator 2 recenze

Euro Truck Simulator 2 je další z řady úspěšných simulátorů, které jsou zaměřeny na dopravu zboží pomocí kamionové dopravy. Na počátku hry si koupíte svůj první kamión, který si budete později vylepšovat. Samozřejmě můžete ihned pomýšlet na lepší vozidlo a šetřit peníze. Na počátku můžeme zmínit, že k pozitivům hry patří možnost plnění zábavných úkolů a také soutěže řidičů. Některé úkoly nebezpečné jízdy jsou také velmi dobře zpracovány. Velmi kladně můžeme kvitovat online žebříček, také skvělou grafiku trucku, který je propracován do nejmenších detailů.

Pozitivum jsou také lidé, kteří normálně chodí po silnici, což nebylo v předchozích dílech zcela běžnou praxí. Další výhodou, zejména pro nezkušené hráče je fakt, že mohou využít automatické parkování. Systém bodování je zaveden ve volné jízdě, kde dostáváte body za plnění zakázek a dalších bonusových úkolů. Negativem je samozřejmě také fakt, že hra neposkytuje žádný kariérní růst. Její hrací doba je poměrně také krátká.

Jinak v kompletním měřítku hra působí poměrně dobře a její hratelnost je na dobré úrovni. Fanoušky svého žánru hra jistě nezklame a velmi pravděpodobně si také přitáhne nové fanoušky.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Simulátor kamionů a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.